• Lopšelis - darželis „Eglutė“
  • DirectionA. Povyliaus g. 12, LT-82160 Radviliškis
  • Phone 8 422 54669
  • Įmonės kodas: 190714736
  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

Judėjimas  – būtina sąlyga vaiko orga­nizmui augti ir normaliai vystytis. Vaikui judėjimas – įgimta savybė, leidžianti nuolat veikti, būti aktyviam, išreikšti save per įvairią veiklą.

Lopšelio-darželio „Eglutė“ judesio korekcijos pedagogė J. Terminienė, lapkričio 22 d. lankėsi Radviliškio r. savivaldybės viešosios bibliotekos žaislotekoje, kurioje pravedė praktinį užsiėmimą „Vabaliukų mokyklėlės“ projekto dalyviams. Susitikimo metu kalbėta apie fizinio aktyvumo svarbą ankstyvoje vaikystėje, aptarta kodėl svarbu lavinti vaikų smulkiąją motoriką, kuri stimuliuoja ne tik kalbos raidą, bet ir gerina pirštų, plaštakos, riešo, rankų–akių koordinaciją, ugdo dėmesį, atmintį, susikaupimą, kantrybę, supažindinta į ką būtina atkreipti dėmesį renkant avalynę vaikui. Mažyliai ir jų mamytės drauge atliko ir kvėpavimo, smulkiosios motorikos lavinimo pratimus, o masažuodami pėdutės ant masažinių oro pagalvėlių vaikai lavino kūno pusiausvyrą.

Skatinkime aktyvų vaikų judėjimą, būkite kūrybiški, eksperimentuokite ir žaismingai leiskite laiką su savo mažyliais – visa tai teigiamai veikia vaikų raidą.

Savo interneto puslapyje naudojame slapukus – tai nedidelės teksto rinkmenos, kurias svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Slapukai naudojami tik siekiant užtikrinti interneto svetainės funkcijų prieinamumą, jas patobulinti arba sudaryti vartotojams geresnes galimybes naršyti. Interneto svetainėje http://www.ldeglute.lt/ naudojame šiuos slapukus: „_atuvc“ – būtinas socialinių tinklų įskiepių darbui. Jokios informacijos nesiunčia už šios svetainės ribų. Visada galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija, kaip valdyti slapukus, pateikiama adresu http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti.
Sutinku