• Lopšelis - darželis „Eglutė“
  • DirectionA. Povyliaus g. 12, LT-82160 Radviliškis
  • Phone 8 422 54669
  • Įmonės kodas: 190714736
  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

Saulėtą ir žiemiškai baltą gruodžio 3 dienos rytą, lopšelyje-darželyje „Eglutė“ organizuota jau penktoji Radviliškio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų Advento giesmių ir Kalėdinių dainų festivalis „Angelo sparnas“.

Festivalio metu gražiausias dainas ir giesmes atliko 12 kolektyvų iš Baisogalos mokyklos-darželio, Tauragės lopšelio-darželio „Žvaigždutė“, Šiaulių raj. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“, Šiaulių lopšelių-darželių „Eglutė“ bei „Voveraitė:, Radviliškio lopšelių-darželių „Kregždutė“, „Žvaigždutė“, „Eglutė“, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos, Šeduvos lopšelio-darželio, Joniškio lopšelio-darželio „Saulutė“, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos. Nuoširdžius sveikinimo žodžius renginio dalyviams tarė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Justinas Pranys, Radviliškio rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė bei vyriausioji specialistė Judita Steponavičienė. Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios klebonas dekanas Tadas Rudys džiaugėsi šventiniu renginiu ir mažiesiems dalyviams linkėjo savo širdelėse saugoti ir globoti savo angelus sargus. Prie sveikinimų prisidėjo Radviliškio rajono viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė ir Radviliškio rajono Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė Gailutė Toleikienė.

Radviliškio lopšelio-darželio direktorė Asta Varkulevičienė, kartu su mažaisiais dainininkais atidarė festivalį, kuriame skambėjo nuostabios vaikų atliekamos Advento giesmės ir kalėdinės dainos. Klausantis vaikų atliekamų dainų ir giesmių, dalyvių širdys prisipildė šilumos, džiaugsmo ir ramybės.

Festivalio uždarymo akcentu tapo šventės dalyvių atliekama finalinė giesmė „Angelo sparnas“ bei meditacinis užsiėmimas „Žvakės monologas“, skirtas festivalyje dalyvavusiems pedagogams ir svečiams. Visi drauge uždegę žvakeles, vieni su kitais pasidalinome savo šiluma ir gerumo kupinais žodžiais.  

Nuoširdžiai dėkojame Labdaros ir paramos fondui „Švieskime vaikus“ už knygeles bei Radviliškio raj. Suaugusiųjų neformaliojo ugdymo centrui už padėkas, skirtas festivalio dalyviams.

Savo interneto puslapyje naudojame slapukus – tai nedidelės teksto rinkmenos, kurias svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Slapukai naudojami tik siekiant užtikrinti interneto svetainės funkcijų prieinamumą, jas patobulinti arba sudaryti vartotojams geresnes galimybes naršyti. Interneto svetainėje http://www.ldeglute.lt/ naudojame šiuos slapukus: „_atuvc“ – būtinas socialinių tinklų įskiepių darbui. Jokios informacijos nesiunčia už šios svetainės ribų. Visada galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija, kaip valdyti slapukus, pateikiama adresu http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti.
Sutinku