• Lopšelis - darželis „Eglutė“
  • DirectionA. Povyliaus g. 12, LT-82160 Radviliškis
  • Phone 8 422 54669
  • Įmonės kodas: 190714736
  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

Rugsėjo 23-27 dienomis lopšelyje-darželyje organizuota „Rudenėlio savaitė“. Ši savaitė prasidėjo pramoga lauke „Rieda rieda rateliukai“, kurios metu vaikai prisiminė saugaus elgesio kelyje taisykles. „Smalsučių“ ir „Želmenėlių“ grupių ugdytiniai išbandė savo jėgas važinėdami dviračiais, paspirtukais, „Pelėdžiukų“, „Drugelių“, „Bitučių“ grupių vaikai su mašinomis vežiojo eglių kankorėžius ir kaštonus, o „Spinduliukų“ ir „Kodėlčiukų“ grupių vaikai dalyvavo spalvingų karučių varžybose. Šios savaitės metu, vaikai ir jų tėveliai iš rudens gėrybių kūrė darbelius, kurie po parodos atidarymo, eksponuojami darželio kiemelyje.
Rudenėlio savaitė buvo kupina eilėraščių, pasakų, pokalbių apie įvairias rudens gėrybes. Degustacijų metu vaikai grupėse ragavo rudeninius vaisius ir daržoves. Linksmai žaidėme, piešėme, aplikavome įvairius meninius darbelius su rudeniniais lapais, kuriuos galite apžiūrėti lopšelio-darželio dailės galerijoje. Savaitę užbaigėme nuotaikingu rytmečiu „Pašėlusios daržovės“, kurio metu vaikai, drauge su dėde rudenėliu ir jo palydovais žaidė, šoko, dainavo ir linksmai šėlo draugų būryje.

Savo interneto puslapyje naudojame slapukus – tai nedidelės teksto rinkmenos, kurias svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Slapukai naudojami tik siekiant užtikrinti interneto svetainės funkcijų prieinamumą, jas patobulinti arba sudaryti vartotojams geresnes galimybes naršyti. Interneto svetainėje http://www.ldeglute.lt/ naudojame šiuos slapukus: „_atuvc“ – būtinas socialinių tinklų įskiepių darbui. Jokios informacijos nesiunčia už šios svetainės ribų. Visada galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija, kaip valdyti slapukus, pateikiama adresu http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti.
Sutinku