• Lopšelis - darželis „Eglutė“
  • DirectionA. Povyliaus g. 12, LT-82160 Radviliškis
  • Phone 8 422 54669
  • Įmonės kodas: 190714736
  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

2019 m. vasario – gruodžio mėnesiais lopšelio-darželio „Bitučių”, „Drugelių”, „Pelėdžiukų”, „Smalsučių”, „Kodėlčiukų” ir „Drugelių” grupių vaikai bei pedagogai dalyvavo projekte „Sveikata visus metus“. Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Sveikatingumo projektas subūrė 269 komandas – 6917 dalyvius iš Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, formalųjį ugdymą papildančių bei neformaliojo švietimo įstaigų, vaikų ir jaunimo organizacijų, klubų, būrelių, šeimų. Projekto metu, komandos pagal pateiktą temą, remdamosi savo patirtimi bei informacija, gauta iš tėvų, mokytojų, kitų šaltinių, įgyvendino kiekvieną mėnesį skelbiamą vis naują kūrybinį iššūkį.

Gruodžio 12 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko projekto „Sveikata visus metus“ baigiamoji konferencija, kurioje dalyvavo ir šio projekto koordinatorė įstaigoje D. Žurauskaitė.  Į baigiamąją projekto konferenciją susirinko aktyviausi dalyviai, kurie pristatė savo komandų nuveiktus darbus – kūrybiškiausius iššūkių sprendimo pavyzdžius.

Eugenijos Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo padėkos raštais bei prizais apdovanotas ir mūsų lopšelis-darželis „Eglutė“ . Apdovanojimus įteikė Eugenijos Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo projektų vadovė - Dovilė Mandeikaitė. Nuoširdžiai džiaugiamės ir dėkojame už  įvertinimą!

Savo interneto puslapyje naudojame slapukus – tai nedidelės teksto rinkmenos, kurias svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Slapukai naudojami tik siekiant užtikrinti interneto svetainės funkcijų prieinamumą, jas patobulinti arba sudaryti vartotojams geresnes galimybes naršyti. Interneto svetainėje http://www.ldeglute.lt/ naudojame šiuos slapukus: „_atuvc“ – būtinas socialinių tinklų įskiepių darbui. Jokios informacijos nesiunčia už šios svetainės ribų. Visada galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija, kaip valdyti slapukus, pateikiama adresu http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti.
Sutinku