• Lopšelis - darželis „Eglutė“
  • DirectionA. Povyliaus g. 12, LT-82160 Radviliškis
  • Phone 8 422 54669
  • Įmonės kodas: 190714736
  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

Skatindami aktyvų judėjimą gryname ore, spalio 17 dieną darželio ugdytiniai ir jų tėveliai dalyvavo sportinėje pramogoje „Turizmo diena su šeima“. Bendradarbiaujant su Radviliškio raj. visuomenės sveikatos biuro specialistais, Eibariškių parkelyje buvo surengtos orientacinės šeimų sportinės varžybos. Puikiai nusiteikę, neišsigandę rudeniško oro, dalyviai iš darželio atžygiavo į parkelį, kuriame jų laukė specialiai parengtos sportinės užduotys. Atlikę trumpą apšilimo mankštą, pasiskirstę į komandas, dalyviai pagal parengtą planą žygiavo į jiems paskirtas užduotis. Vaikai ir jų tėveliai savo jėgas išbandė 4 užduočių stotelėse. Sveikatos stotelėje tėveliai lazdomis nešė kamuolius, o vaikai tuo metu tobulino mėtymo įgūdžius. Linksmybių stotelėje vaikai ir jų tėveliai dėliojo kamuolius iš vienų lankų į kitus, o spalvų stotelėje tarp pasislėpusių lapų dalyviai ieškojo spalvotų kamuolių. Paslapčių stotelė nustebino visus dalyvius - tėvai nešdami savo vaikus turėjo įveikti numatytą atstumą.
Nors oras ir subjuro, bet puiki nuotaika ir šypsenos nedingo. Pramogoje dalyvavusius vaikus ir jų tėvelius apdovanojome specialiais prizais – emocijų kamuoliukais ir padėkomis.
Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už dalyvavimą renginyje bei Radviliškio rajono sveikatos biuro specialistams už pagalbą organizuojant šį renginį.

Savo interneto puslapyje naudojame slapukus – tai nedidelės teksto rinkmenos, kurias svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Slapukai naudojami tik siekiant užtikrinti interneto svetainės funkcijų prieinamumą, jas patobulinti arba sudaryti vartotojams geresnes galimybes naršyti. Interneto svetainėje http://www.ldeglute.lt/ naudojame šiuos slapukus: „_atuvc“ – būtinas socialinių tinklų įskiepių darbui. Jokios informacijos nesiunčia už šios svetainės ribų. Visada galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija, kaip valdyti slapukus, pateikiama adresu http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti.
Sutinku