• Lopšelis - darželis „Eglutė“
  • DirectionA. Povyliaus g. 12, LT-82160 Radviliškis
  • Phone +370 422 54669
  • Įmonės kodas: 190714736
  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

Po angelo sparnu – mažųjų atliekamos kalėdinės giesmės ir dainos, raginančios sustoti, ramiai praleisti paskutinį žiemos mėnesį, apgalvoti nuveiktus darbus, suplanuoti naujas, ateinančių metų veiklas. Susitikti per adventą, drauge padainuoti kalėdinių dainų, prisiminti lietuvių liaudies kalėdines giesmes kasmet kviečia mūsų lopšelis-darželis „Eglutė“. Darželyje šiandien buvo organizuotas Šiaulių regiono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių advento giesmių ir kalėdinių dainų festivalis „Angelo sparnas“. Meninio ugdymo mokytoja metodininkė Jolita Goštautienė, šio festivalio sumanytoja ir organizatorė, nepailsdama šią šventę organizuoja jau ne pirmus metus, drauge su mažaisiais dainininkais aplink skleisdama artėjančių Kalėdų dvasią.

Šiais metais festivalyje dalyvavo 10 kolektyvų, kurie atstovavo dešimčiai švietimo įstaigų. Savo dainas susirinkusiesiems dovanojo Radviliškio lopšelio-darželio ,,Kregždutė“ dainavimo studijos ,,Vaivorykštės takelis“ dainininkai (vadovė Svetlana Verdingovienė), Šiaulių lopšelio-darželio „Voveraitė“ šeimyninis duetas „Mažieji voveriukai“ (Guoda Kuzaitė ir Orestas Kuzas, vadovė Diana Polekienė), Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ vokalinis ansamblis „Žvaigždutė“ (vadovas Rolandas Sereika), Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio ,,Spindulėlis“ duetas Izabelė Urbonaitė ir Emilis Lidžius (vadovė Jugina Kaminskė), Radviliškio Vaižganto progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės „Drugeliai“ dainininkai (vadovė Jolanta Pocevičiūtė), Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos mergaičių ansamblis (vadovė Kristina Poškienė), Kutiškių daugiafunkcio centro „Pelėdžiukų“ grupės ansamblis (vadovė Roma Apšegienė), Radviliškio muzikos mokyklos ikimokyklinio muzikinio ugdymo klasės ugdytinės (vadovė Dovilė Čiužienė), Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos duetas Liucija Astrauskaitė ir Ema Povilavičiūtė (vadovė Simona Labanauskienė), Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ vokalinis ansamblis „Lašeliai“ (vadovė Jolita Goštautienė).

Festivalį atidarė ir nuoširdžius sveikinimo žodžius renginio dalyviams tarė lopšelio-darželio „Eglutė“ direktorė Asta Varkulevičienė. Ji pasidžiaugė šventiniu renginiu ir mažiesiems dalyviams palinkėjo gražaus Kalėdų laukimo.

Klausantis vaikų atliekamų dainų ir giesmių, dalyvių širdys prisipildė šilumos, džiaugsmo ir ramybės. Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti dovanėlėmis ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų neformaliojo ugdymo skyriaus padėkos raštais.

Už dalyvavimą festivalyje ir mūsų idėjų palaikymą nuoširdžiai dėkojame visiems mažiesiems dainininkams ir jų vadovams. Nuoširdžią padėką siunčiame festivalio rėmėjams - Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų neformaliojo ugdymo skyriui.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Ok