• Lopšelis - darželis „Eglutė“
  • DirectionA. Povyliaus g. 12, LT-82160 Radviliškis
  • Phone 8 422 54669
  • Įmonės kodas: 190714736
  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kiekvienais metais kviečia programos "Olimpinė karta" narius, ikimokyklinio ugdymo įstaigas ir bendrojo ugdymo mokyklas, teikti paraiškas olimpinio projekto konkursui. Šio konkurso pagrindiniai akcentai: olimpinės žaidynės, fizinis aktyvumas bei bendruomeniškumas. Birželio 14-18 dienomis darželyje organizuota „Mažųjų olimpinė stovyklėlė“, kuri padėjo formuoti olimpinę kultūrą, sudarant sąlygas ugdytiniams išgyventi sporto teikiamą džiaugsmą. Olimpinės stovyklėlės metu, numatytomis dienomis vaikai susipažino su tam tikrų sporto šakų atstovais, dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose. Ši olimpinė savaitė buvo kupina naujų įspūdžių, susitikimų su sporto treneriais, moksleiviais sportininkais. Startavus olimpinei stovyklėlei, vaikai susipažino su olimpinių žaidynių atributais, vyko į Radviliškio miesto teniso kortus bei dalyvavo praktiniame užsiėmime drauge su treneriu S. Andriušaičiu. Darželyje apsilankė ir buvę ugdytiniai, sporto klubo „Rytų kovotojas“ sportininkai Melita ir Matas, kurie supažindino vaikus su Karatė sporto šaka, pademonstravo apsaugų ir sportinio inventoriaus naudojimo subtilybes, organizavo praktinius žaidimus ir Karatė pradmenų pamokas. Vaikai taip pat dalyvavo trumpoje ekskursijoje po Radviliškio miesto baseiną, lankėsi Radviliškio miesto sporto arenoje, kurioje susitiko su krepšinio treneriu L. Pipiru ir visi drauge mokėsi tinkamai valdyti krepšinio kamuolį. Organizuotas praktinis užsiėmimas „Mažasis futboliukas“, kurio metu buvę darželio ugdytiniai, futbolininkai Gustas ir Vakaris drauge su vaikais mokėsi futbolo kamuolio varymo technikų, dalyvavo mini futbolo varžybose. Olimpinę savaitę užbaigėme šeimų dviračių/paspirtukų išvyka į Radviliškio miesto Antaniškių parką. Saugiai įveikę numatytą atstumą, atsigaivinę ir pasistiprinę, išvykos dalyviai atliko specialias Radviliškio rajono Visuomenės sveikatos biuro specialistų užduotis.

Šio projekto metu buvo plėtojamos įvairios ikimokyklinio amžiaus vaikų kompetencijos, stiprinamas bendravimas ir bendradarbiavimas tarp skirtingo amžiaus ir mažiau fiziškai aktyvių projekto dalyvių. Aktyvus dalyvavimas sportinėse išvykose sustiprino projekto dalyvių fizinę, psichinę ir emocinę sveikatą. Tariame nuoširdų ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (LTOK) už suteiktą galimybę įgyvendinti projektą „Mažųjų olimpinė stovyklėlė“. Nuoširdžiai dėkojame visiems šiame projekte dalyvavusiems treneriams ir sportininkams už suteiktas žinias ir puikiai praleistą laiką!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Ok