• Lopšelis - darželis „Eglutė“
  • DirectionA. Povyliaus g. 12, LT-82160 Radviliškis
  • Phone 8 422 54669
  • Įmonės kodas: 190714736
  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

Saulėtą ir žiemiškai baltą gruodžio 3 dienos rytą, lopšelyje-darželyje „Eglutė“ organizuota jau penktoji Radviliškio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų Advento giesmių ir Kalėdinių dainų festivalis „Angelo sparnas“.

Festivalio metu gražiausias dainas ir giesmes atliko 12 kolektyvų iš Baisogalos mokyklos-darželio, Tauragės lopšelio-darželio „Žvaigždutė“, Šiaulių raj. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“, Šiaulių lopšelių-darželių „Eglutė“ bei „Voveraitė:, Radviliškio lopšelių-darželių „Kregždutė“, „Žvaigždutė“, „Eglutė“, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos, Šeduvos lopšelio-darželio, Joniškio lopšelio-darželio „Saulutė“, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos. Nuoširdžius sveikinimo žodžius renginio dalyviams tarė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Justinas Pranys, Radviliškio rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė bei vyriausioji specialistė Judita Steponavičienė. Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios klebonas dekanas Tadas Rudys džiaugėsi šventiniu renginiu ir mažiesiems dalyviams linkėjo savo širdelėse saugoti ir globoti savo angelus sargus. Prie sveikinimų prisidėjo Radviliškio rajono viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė ir Radviliškio rajono Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė Gailutė Toleikienė.

Radviliškio lopšelio-darželio direktorė Asta Varkulevičienė, kartu su mažaisiais dainininkais atidarė festivalį, kuriame skambėjo nuostabios vaikų atliekamos Advento giesmės ir kalėdinės dainos. Klausantis vaikų atliekamų dainų ir giesmių, dalyvių širdys prisipildė šilumos, džiaugsmo ir ramybės.

Festivalio uždarymo akcentu tapo šventės dalyvių atliekama finalinė giesmė „Angelo sparnas“ bei meditacinis užsiėmimas „Žvakės monologas“, skirtas festivalyje dalyvavusiems pedagogams ir svečiams. Visi drauge uždegę žvakeles, vieni su kitais pasidalinome savo šiluma ir gerumo kupinais žodžiais.  

Nuoširdžiai dėkojame Labdaros ir paramos fondui „Švieskime vaikus“ už knygeles bei Radviliškio raj. Suaugusiųjų neformaliojo ugdymo centrui už padėkas, skirtas festivalio dalyviams.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Ok