• Lopšelis - darželis „Eglutė“
  • DirectionA. Povyliaus g. 12, LT-82160 Radviliškis
  • Phone 8 422 54669
  • Įmonės kodas: 190714736
  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

Radviliškio miesto centriniame stadione kovo 25 dieną džiugiai ir nuotaikingai sportavo mažieji ugdytiniai, kurie dalyvavo kasmetiniame Radviliškio lopšelio – darželio „Eglutė“ organizuojamame olimpiniame festivalyje „Žaidimų fiesta 2022“. Tai jau dvyliktasis sportinis festivalis, kuriame dalyvavo Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš Tauragės lopšelio-darželio „Žvaigždutė“, Šiaulių raj. Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“, Šiaulių lopšelių – darželių „Gluosnis“, „Eglutė“, Šiaulių raj. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“, Šeduvos lopšelio – darželio,  Radviliškio lopšelių – darželių „Žvaigždutė“, „Kregždutė“ ir „Eglutė“.

Festivalis subūrė didelį sportui neabejingų vaikų, pedagogų ir festivalio svečių būrį. Olimpiniame festivalyje dalyvavo ir mažiesiems ugdytiniams sėkmės linkėjo Radviliškio rajono savivaldybės meras – Vytautas Simelis, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vedėjas – Laisvūnas Vaičiūnas bei vyriausioji specialistė – Judita Steponavičienė. Festivalyje taip pat dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro laikinai direktorės pareigas einanti Skaidrė Armonienė bei Radviliškio rajono švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė Živilė Laurutienė.

Sportinėse estafetėse dvylika festivalio komandų tobulino savo metimo, šoklumo, komandinio darbo įgūdžius, varėsi kamuolius plaukimo lazdomis, važinėjo riedlentėmis bei linksmai šėlo kepurėlių ir kamuoliukų mūšyje. Dalyvių šurmulys, džiugios emocijos ir skambus vaikų juokas festivalį pavertė išties ypatingu. 

Už bendravimą ir bendradarbiavimą nuoširdžiai dėkojame festivalio partneriams – Radviliškio rajono švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriui bei Radviliškio rajono Visuomenės sveikatos biurui. Už olimpinio festivalio idėjų įgyvendinimą ir palaikymą dėkojame festivalio rėmėjams AB „Žemaitijos pienas“ ir UAB „Kesgvytis“  - asmeniškai Dovilei ir Gediminui. Tariame nuoširdų ačiū festivalyje dalyvavusiems mažiesiems olimpiečiams už jų pastangas atliekant sportines užduotis, už puikią nuotaiką, bei mažųjų sportininkų palaikymą dėkojame festivalyje dalyvavusiems sirgaliams bei atvykusiems svečiams.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Ok