• Lopšelis - darželis „Eglutė“
  • DirectionA. Povyliaus g. 12, LT-82160 Radviliškis
  • Phone 8 422 54669
  • Įmonės kodas: 190714736
  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

„Smalsučių“ grupės ugdytiniai, drauge su grupės pedagoge Reda Bubliauskiene, prisijungė prie tarptautinio eTwinning projekto „Lietuvai-104 maži žingsneliai/104 small steps For Lithuania“. Šį projektą organizuoja jungtinė pedagogių komanda: Kauno lopšelio-darželio „Klausutis“ pedagogė Sonata Jonauskienė ir Melike Kurmuš iš Turkijos. Projekte dalyvauja pedagogai iš Albanijos, Turkijos, Jordanijos, Lenkijos, Kroatijos, Rumunijos, Serbijos, Slovakijos ir Lietuvos. Projekto tikslas -  plėtojant tarptautinį ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų bendravimą ir bendradarbiavimą, skatinti netradicinį fizinį aktyvumą ugdant vaikų tautiškumą, patriotiškumą, meninę raišką, meilę Lietuvai bei formuoti įprotį šventes švęsti aktyviai. Projektas startavo 2022 m. sausio 31 d. ir tęsis iki balandžio 8 d.

„Smalsučių“ grupės ugdytinių projekto startas buvo aktyvus - sukurtas projekto logotipas, šalies, miesto ir darželio pristatymai. Su programėle voila ai artist sukurti grupės pedagogės ir vaikų avatarai. Worldwall ir jingsaw programėlėmis sukurti žaidimai susipažinimui su šalimis – dalyvėmis, jų vėliavomis, pagamintas projekto plakatas. Grupėje vaikai minėjo ir Saugaus interneto dieną – pagaminti kompiuteriai, mobilieji telefonai, vaikai susipažino su saugaus interneto taisyklėmis. Mažieji ugdytiniai atsakingai ruošėsi ir Lietuvos gimtadieniui. Ta proga „kepė“ tortą, gamino bėgimo korteles renginiui „Nueik ar nubėk 104 žingsnelius Lietuvai“. Bendradarbiaujant su meninio ugdymo mokytoja Jolita Goštautiene, parengtas muzikinis video sveikinimas Lietuvai. Prie šio projekto įgyvendinimo kviesime prisijungti ir ugdytinių šeimas, kuriuos raginsime pasveikinti Lietuvą nueinant 104 žingsnelius kartu su visa savo šeima. Džiaugiamės prisijungę prie puikaus, inovatyvaus ir  naudingo projekto. Laukia dar daug smagių ir aktyvių veiklų! 

Daugiau nuotraukų rasite čia: https://www.facebook.com/154246881939278/posts/894380354592590/

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Ok